Portál zájezdů

A Suite Side

Obrázek není k dispozici

Země:  Turecko  Lokalita:  Side  Cena:  10229 Datum:  2023-04-25 – 2023-05-02 Strava:  Bez stravy

Popis
Hotel nabízí vstupní halu s 24 h recepcí, hlavní restauraci, bar, venkovní bazén, dětský bazén, sauna, šipky, šachy, karetní hry, půjčovna kol, zimní zahrada s ohništěm, čistírna, pokojová služba, služby lékaře, parkoviště a wifi internetové připojení. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 60 km Nejbližší město: Side (400 m) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 4 km
Poloha
400 m od města Side, 2 km od centra města Manavgat, 70 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
Soukromá písčitá pláž leží 4 km od hotelu, svoz na pláž zajištěn, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
terasa, klimatizace, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, kuchyňka (lednička, mikrovlnná trouba, myčka, pračka, konvice, set na přípravu horkých nápojů, sporák, digestoř), koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, na vyžádání žehlička * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Bez stravy Snídaně: formou otevřeného bufetu
SPORT A ZÁBAVA
Sauna, šipky, šachy, karetní hry, zimní zahrada s ohništěm
SLUŽBY ZA POPLATEK
Čistírna, pokojová služba, služby lékaře, půjčovna kol
PRO DĚTI
Dětský bazén
URL
www.asuiteside.com
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy. Doprava se SUNEXPRESS/MGA AVIATION: přímé lety Praha – Antalya – Praha v letní sezóně 2023 Doprava s Pegasus Airlines : lety operovány v zimní sezóně 2022/2023 s mezipřistáním v Istanbulu (obousměrně). Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: