Portál zájezdů

Apartmány Roić

Obrázek není k dispozici

Země:  Chorvatsko  Lokalita:  Gradac  Cena:  8280 Datum:  2019-06-15 – 2019-06-23 Strava:  Bez stravy

Poloha
apartmánový dům cca 300 m od centra Gradacu, umístěn naproti hotelu Laguna.
Ubytování
klimatizované apartmány – typ STUDIO 2(+0) – jedna místnost se 2 lůžky s balkónem s bočním výhledem na moře, umístěn ve 2. patře, typ APT. 2(+1) TERASA – 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, umístěn v 1. patře, vstup do apartmánu je přes vlastní terasu, typ APT. 2(+1) BALKON – 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem a balkónem s přímým výhledem na moře, umístěn ve 2. patře, typ APT. 6(+2) – dvě 3lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro jednoho dospělého nebo 2 děti do 12 let (velikost AP cca 90 m2), umístěn v 1. patře, s balkóny s částečným výhledem na moře. Ve všech apartmánech vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA. Apartmán APT. 6(+2) má navíc 2x balkon, 2x WC a lépe vybavenou, prostornou kuchyni, APT. 6(+2) se také prodává ve variantě pro 4 osoby jako APT. 4(+0), jedná se o totožný apartmán.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková s pozvolným vstupem do moře cca 150 m.
Doplňující informace
parkování u vily ZDARMA. V apartmánech typu APT. 2(+1) je možno rozkládací gauč obsadit 1 dospělou osobou nebo 2 dětmi do 12 let.
Slevy pro děti
SLEVY PRO APT. 2(+1): dítě do 12 let bez lůžka – ZDARMA (při obsazení apartmánu 2 dospělými a 2 dětmi do 12 let). SLEVY PRO APT. 6(+2): první i druhá osoba na přistýlce – ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: