Portál zájezdů

BLUESEA Mediodia

Obrázek není k dispozici

Země:  Španělsko  Lokalita:  El Arenal  Cena:  17390 Datum:  2022-10-16 – 2022-10-22 Strava:  Polopenze

Poloha
V okolí veřejné písečné pláže „Badia de Palma“ v Arenal leží plážový hotel Blue Sea Mediodia. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Nejbližší město je Palma. V okolí hotelu se nachází supermarket. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Mega Park, Aqualand, Palma Aquarium a Nassau Beach Club. O Vaši mobilitu se postará půjčovna aut a motocyklů a také autobusová zastávka.
Vybavení hotelu
Tento 9-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2020, má 178 pokojů. V hotelu se nachází lobby s barem, 2 výtahy, klimatizace, sejf (za poplatek) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná). Den plný zážitků můžete nechat doznít v hotelovém baru. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování bezbariérový výtah a vstup. Concierge služba je zdarma. Služba praní prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (zdarma), kachličkami, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.
Stravování
Snídaně (08:00 – 11:00 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a večeře. All inclusive Light zahrnuje snídaně, obědy a večeře. nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00 hod.). Dále Občerstvení a také národní alkoholické nápoje v určitých hodinách.
Pláž
Hotel leží téměř u pláže, plážový servis za poplatek

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: