Portál zájezdů

Borgo di Punta Marana

Obrázek není k dispozici

Země:  Itálie  Lokalita:  Sardinie  Cena:  15057 Datum:  2019-09-25 – 2019-10-02 Strava:  Bez stravy

Charakteristika
komfortní rezidence leží ve výborné poloze blízko pláže a je vhodná i pro náročnější klienty. Pobřeží v těchto místech je členité, s množstvím malých písečných pláží obklopených skalami a patří k nejkrásnějším místům na ostrově.
Ubytování
apartmány jsou komfortně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, pračka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. Apartmány typu VIP jsou nově postavené, navíc klimatizace. Apartmány typu DS mají 2x SPR+WC. A3: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. A3 VIP: (max. 3 osoby) novější apartmány, studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, klimatizace, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. B4 VIP: (max. 4 osoby) novější apartmány, ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. B4DS: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. C6 VIP: (max. 6 osob) novšie apartmány, dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizácia, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. C6DS: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. C6DS VIP: (max. 6 osob) novější apartmány, dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, klimatizace, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. A3 pobyt se stravou: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře. B4 pobyt se stravou: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka, myčka, TV/SAT, terasa nebo balkon, zahradní nábytek, většina s výhledem na moře.
Postýlka
na vyžádání, 35 €/týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob, nelze v A3, A3 VIP).
Stravování
v apartmánech bez stravy vlastní, v apartmánech se stravou – polopenze (snídaně a večeře servírované).
Služby
recepce, Wi-Fi, bar, trafika, malý obchod, dětský koutek. V blízkosti se nachází Holiday Beach (200 m) – restaurace, bar, bazén pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, sluneční terasa (vstup za poplatek), hřiště na minifotbal a tenisový kurt (sleva 15% pro hosty rezidence).
Parkování
u rezidence (do vyčerpání míst).
Od centra
v blízkosti restaurace, bary, Porto Rotondo 5 km.
Od pláže
100 – 350 m.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, skalnaté úseky, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) při ubytování bez stravy zahrnut v povinném poplatku, při ubytování se stravou zahrnut v ceně (1/6-30/9).
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/pobyt.
Pobyt
příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 16/6 a po 15/9), příjezd a odjezd možný středa nebo neděle (16/6-15/9).
Povinné poplatky splatné na místě
8 €/osoba od 3 let/den – spotřeba energií, plážový servis, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).
Popis
UBYTOVÁNÍ BEZ STRAVY
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování.
Nepovinné příplatky: úklid kuchyňského koutu 25 €/apartmán.
Kauce: 100 €/apartmán.
UBYTOVÁNÍ SE STRAVOU
V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, ložní prádlo a ručníky, plážový servis.
Nepovinné příplatky: úklid kuchyňského koutu 25 €/apartmán.
Kauce: 100 €/apartmán.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: