Portál zájezdů

Calella Palace

Obrázek není k dispozici

Země:  Španělsko  Lokalita:  Calella  Cena:  9590 Datum:  2020-10-03 – 2020-10-06 Strava:  Polopenze

Popis

Tento moderní hotel se nachází v klidnější části letoviska, avšak nedaleko centra, které je vzdáleno cca 350m. Na pláž dojdete příjemnou procházkou za cca 7 minut.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahy, restaurací, barem, wi-fi a trezory za poplatek, fitness centrem, hernou, dětským hřištěm, krytým a venkovním bazénem, jacuzzi, střešní sluneční terasou a obchody. Jsou zde organizovány denní programy, sportovní aktivity a pro děti je k dispozici dětský klub. Každý večer se mohou hosté pobavit při živé hudbě a večerním programu.

Pokoje

Ubytování je zajištěné ve světlých a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Pokoje mají balkón, satelitní TV a vlastní koupelnu s vysoušečem vlasů.

Stravování

Stravování v hotelu H Top Calella Palace je zajištěno formou polopenze nebo programu all inclusive.

Program all inclusive obsahuje:

plnou penzi, víno a vodu u obědů a večeří. V baru od 10:00 do 24:00 hod. místní alkoholické nápoje – pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje – káva, čaj, voda atp. Snack (svačinka) studený a teplý od 10:00 – 24:00 hod, po večeři pouze studený. Zmrzlinu a nanuky pro děti od 10:00 – 18:00 hodin.

Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu (hradí ji osoby starší 16ti let ve výši cca 1 EUR/den, max. však cca 7 EUR za pobyt – splatná je na hotelové recepci), fakultativní výlety a služby, cestovní pojištění, případný příplatek za jednolůžkový pokoj

Vybavení
recepce, bar, restaurace, wifi, bazén, vnitřní bazén, herna, dětské hřiště
Pokoje
Pokoj 2+2 – vybavení: vlastní sociální zařízení, klimatizace zdarma, televize, balkon, vysoušeč vlasů

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: