Portál zájezdů

Cenger Beach Resort & Spa –

Obrázek není k dispozici

Země:  Turecko  Lokalita:  Manavgat  Cena:  9590 Datum:  2021-07-02 – 2021-07-09 Strava:  All inclusive

Popis
Cenger Beach

Hotel s přátelskou atmosférou se skládá ze dvou navzájem propojených sedmipatrových budov. Naleznete zde vše, co potřebujete k příjemně prožité dovolené – hezké ubytování a velmi kvalitní služby. Hotel je situován v klidném prostředí, stranou od rušných středisek. Historické centrum Side je vzdáleno 20 kilometrů a letiště zhruba 75 kilometrů.

PLÁŽ

Pěkná písečná pláž s oblázky zhruba 150 metrů od hotelu a je přístupná přes místní komunikaci (podchodem). Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Velmi vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT / TV, koupelnou se sprchou / vanou, WC, fénem, minibarem za poplatek, trezorem za poplatek, balkonem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehké občerstvení, jednou za pobyt možnost večeře v a la carte restauraci (nutná rezervace), odpolední káva a čaj, zákusky. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby lze čerpat od 10:00 – 24:00 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, několik barů, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, 2 venkovní bazény – jeden se skluzavkami, dětský bazén, WiFi na recepci zdarma.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé, večerní představení a show, hotelová diskotéka, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, aerobic, pétanque, dětské hřiště, miniklub.

Destinace

Side

za svou popularitu vděčí jednak své poloze na poloostrově lemovaném dlouhými písečnými plážemi, jednak unikátní syntéze antiky a současnosti. Už při vstupu do města Vás uchvátí antický amfiteátr a mohutné městské hradby. Procházka malebným rybářským přístavem vede kolem útulných restaurací k Athéninu a Apollónovu chrámu. Bavlníková pole stejně jako celoročně kvetoucí vegetace umocňují nádheru tohoto proslulého letoviska. Každý, kdo touží strávit nezapomenutelnou dovolenou na kouzelných písečných plážích, by měl prožít dovolenou právě v oblasti Side.

Poloha
Turecká riviéra
Pokoje
STANDARDNÍ POKOJ 2+2 – dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami – vybavení: minibar, vysoušeč vlasů, koupelna s vanou a WC, balkon, centrální klimatizace, STANDARDNÍ POKOJ 2+1 – dvoulůžkový s přistýlkou – vybavení: minibar, vysoušeč vlasů, koupelna s vanou a WC, balkon, centrální klimatizace

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: