Portál zájezdů

City Seasons Hotel Dubai

Obrázek není k dispozici

Země:  Spojené arabské emiráty  Lokalita:  Dubaj  Cena:  13700 Datum:  2019-10-04 – 2019-10-07 Strava:  Snídaně

Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování
CITY SEASONS HOTEL DUBAI 4****:

City Seasons Hotel je situován v historickém obchodním centru města Deira, 5 minut chůze od stanice metra Deira a nákupního centra Deira City Center. Hotel nabízí 180 elegantně vybavených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou TV s více než 50 mezinárodními programy, internetovým připojením, minibarem, elektronickým trezorem a vybavením pro přípravu kávy a čaje. Dále pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s fénem, župany a pantoflemi. Dále hotel nabízí praní a sušení prádla. K dispozice je také žehlička a žehlící prkno. Hotel disponuje Restaurací s názvem „New Season“, která je umístěna v přízemí nabízející mezinárodní, asijské či arabské pokrmy. Restaurace je rozdělena do dvou částí. V jedné části se podávají předkrmy a různé variace salátů a v druhé části se podávají hlavní jídla a jídla z grilu. Hotel City Seasons 24 hodin otevřeným lobby loungem s názvem „Al Nakheel“, kde si hosté mohou vychutnat čerstvou kávu, čaj, zákusky a čerstvé pečivo. Hosté se mohou těšit na nově otevřenou kavárnu „Rimo Café“, která je situována na terase vedle „New Season“ restaurace, kde se podávají nápoje, malé občerstvení a vodní dýmky pro milovníky ochucených tabáků. Hotel nabízí klientům také sportovní a relaxační zázemí jako např. střešní bazén se sluneční terasou, posilovnu, saunu a vířivku. Lily and Peach Spa nabízí hostům masáže, holistickou péči pro obličej a tělo. Vezměte prosím na vědomí, že v hotelu se nepodává alkohol!

Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: