Portál zájezdů

Clover Magic Nova Beach

Obrázek není k dispozici

Země:  Turecko  Lokalita:  Side  Cena:  13290 Datum:  2022-10-15 – 2022-10-19 Strava:  All inclusive

Popis
Příjemné prostředí hotelu Nova Beach 3* je tvořeno zahradou plnou zeleně se vzrostlými citrusovníky a banánovníky, do níž jsou zasazeny přízemní bungalovy. Areál je ideálně situován u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, od níž jej dělí jen pobřežní promenáda, která vede do nedalekého historického centra Side (cca 10 minut chůze). Hotel má malou recepci, kde je Wi-Fi zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, restauraci a la carte s výhledem na moře, bar a malé dětské hřiště. Výhodou je soukromá pláž přímo u hotelu s lehátky a slunečníky zdarma. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří upřednostní útulné prostředí menšího hotelu a uvítají nejen blízkost moře, ale také možnosti nákupů, večerního vyžití i návštěvy památek.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v samostatných bungalovech (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna a terasa.
Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně, odpolední káva, čaj, zákusek, půlnoční polévka. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00-24.00).

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: