Portál zájezdů

Coral

Obrázek není k dispozici

Země:  Malta  Lokalita:  Bugibba  Cena:  8996 Datum:  2019-02-15 – 2019-03-01 Strava:  Snídaně

Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Vítejte v hotelu Coral, kde naleznete pohodlí a kvalitní služby. Tento hotel nabízí výbornou polohu kousek od pláže a dalších místních atrakcí. Ideální pro rodiny, páry nebo skupiny, kteří si chtějí užít zábavu a potkat nové lidi. Nachází se v Bugibba, 500m od Bugibba náměstí, 900m od pláže, 1km od muzea, 1,5km od akvária a 18,5km od mezinárodního letiště Malta.

Zázemí a služby zahrnují restauraci, bar, bazén, kulečník (příplatek), posilovnu, wellness centrum (příplatek), výtah, hernu (příplatek), připojení na wifi na recepci a nepřetržitou službu na recepci.

Pokoje jsou vybaveny telefonem, TV, bezpečnostní schránkou (příplatek), klimatizací, připojením na wi-fi (příplatek), fénem na vlasy a koupelnou.

Upozornění: některé prostory mohou být z důvodu nepříznivého počasí nebo ročního období mimo provoz.

Klimatizace je ovládána centrálně hotelem a je v provozu pouze v určitých hodinách během dne. Tyto časy se mohou průběžně lišit.

Plná penze:

Koncept plná penze zahrnuje veškerá jídla (snídani, oběd, večeři a občerstvení) a nápoje k jídlům: nealko nápoje, pivo, víno, vodu a alkoholoické nápoje místních značek.

Nápoje jsou podávány od rána až do pozdních večerních hodin (přibl. do 22:00 – 24:00 hod).

Provozní doba se mezi jednotlivými hotely liší.

V některých hotelích je součástí i program aktivit.

Adresa: Pioneer Road, SPB015 Bugibba, Malta.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: