Portál zájezdů

Drita Hotel

Obrázek není k dispozici

Země:  Turecko  Lokalita:  Mahmutlar  Cena:  8563 Datum:  2018-12-09 – 2018-12-16 Strava:  Snídaně

Poloha
moderní pětipatrový hotel se nachází v městečku Kargicak. Od centra Alanye je vzdálen cca 14 km.
Vybavenost
recepce, restaurace, á la carte restaurace, bar, hlavní bazén, dětský bazén s tobogánem a dětský koutek, vnitřní bazén, bar u bazénu, WiFi v recepci(zdarma). Spa wellnes centrum, masáže, turecké lázně, vířivka (za poplatek). Finská sauna a parní lázeň (zdarma).
Ubytování
moderní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, TV, minibar, trezor (za poplatek).
Stravování
ULTRA ALL INCLUSIVE – stravování formou švédských stolů, alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně.
Pláž
hotel se nachází cca 50 m od písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka (zdarma), osušky (za poplatek). Na pláž vede bezpečný přístup podchodem pod silnicí.
Cena za osobu zahrnuje
7x ubytování, 7x Ultra all inclusive, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení – 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +9 990 Kč/týden.

Pokoje na zpětné potvrzení.

Do Turecka je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Turecka platný minimálně následujících 150 dní; platí pro občany ČR i SR). Cestování na občanský průkaz není možné.

Akce
*AKCE až 12.000 Kč IHNED

Platí pro zájezdy v termínech označených příslušnou akcí. Bližší podmínky akce naleznete na www..cz. Objednejte zájezd pomocí odkazu „Objednat“.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: