Portál zájezdů

Elpida

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Gouves  Cena:  11890 Datum:  2020-09-26 – 2020-10-03 Strava:  Bez stravy

Poloha a popis
Elpida Apartments se nachází v klidném letovisku Kato Gouves, kde naleznete řadu obchodů se suvenýry, taverny a pár menších barů, pouhých 500 metrů od aparthotelu. Vedle Elpida Apartments naleznete hlavní komunikaci k rušnému letovisku Hersonissos, které je vzdáleno cca 7 kilometrů. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 15 kilometrů. Pouhé 2 kilometry se nachází Dinosouria Park a cca 3 kilometry Cretaquarium. Aparthotel je vhodný zejména pro strávení klidné dovolené.
Vybavení hotelu
V aparthotelu je k dispozici recepce 24 hodin, zahrada, restaurace, bar, bazén, Wi-Fi připojení, parkoviště.
Vybavení pokoje
Aparthotel nabízí ubytování ve studiu pro 2 osoby, ve studiu pro 2-3 osoby a v apartmánech pro 2 – 4 osoby.

STUDIO – jedna místnost s koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 3€/den), Wi-Fi připojením (zdarma) , satelitní TV, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Ve studiu pro 2 – 3 osoby je vždy 3. osoba na přistýlce.

APARTMÁN – jedna místnost s možností 2 přistýlek, koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 2€/den), Wi-Fi připojením (zdarma), satelitní TV, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.

Stravování
Snídani nebo Polopenze
Pláž a plážový servis
Nejbližší pláž je vzdálená cca 800 metrů od aparthotelu.
Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek
Pro děti
Dětská postýlka pouze na vyžádání.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu, dětská postýlka na vyžádání, wi-fi připojení, parkoviště. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do aperthotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace, trezor, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu do aparthotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: