Portál zájezdů

Felice

Obrázek není k dispozici

Země:  Turecko  Lokalita:  Kemer  Cena:  9999 Datum:  2018-09-27 – 2018-10-04 Strava:  Polopenze

Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Felice Hotel v oblasti Kemer. Hotel je situován 800 m od štěrkopískové a písčité pláže. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, vstupní hala a klimatizace. Personál tohoto 3 podlažního hotelu mluví anglicky, rusky a německy. Je k dispozici dětské hřiště. Hotel nabízí v sezónně otevíraný sladkovodní bazén bazén s odděleným dětským bazénkem. O vaše pohodlí se postarají osvěžující drinky u bazénového baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke do středu města, na disko, autobusovým zastávkám a k barům a restauracím. Vzdálenosti z hotelu: letiště AYT (60 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí lékařskou péči, směnárnu, služku a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: