Portál zájezdů

Grifid Bolero

Obrázek není k dispozici

Země:  Bulharsko  Lokalita:  Zlaté Písky a další letoviska severní riviéry  Cena:  8990 Datum:  2021-06-22 – 2021-06-25 Strava:  All inclusive

Cena
V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Doporučení
Grifid Hotel Bolero svým hostům nabízí komfortní ubytování v hotelovém
letovisku plném zábavy a atrakcí, skvělý servis a velký výběr doplňkových
služeb s důrazem na pohodlí svých hostů. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.
Gps
43.293236879130326, 28.045143418367534
Pláž
Prostorná pláž s jemným pískem je vzdálená cca 50 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA. Neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru na pláži od 10:00 do 17:00 h. Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace.
Plazcca
cca 50 m
Plazm
50
Poloha
Hotel se nachází v severní části
letoviska a je vzdálen cca 50 m od pláže.
Popisnawww
Grifid Hotel Bolero svým hostům nabízí komfortní ubytování v hotelovém
letovisku plném zábavy a atrakcí, skvělý servis a velký výběr doplňkových
služeb s důrazem na pohodlí svých hostů. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.
Stravování
Služby ultra all inclusive 24 h denně zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:30 h – možnost bezlepkových nebo bezlaktózových jídel), pozdní kontinentální snídaně (od 10:30 do 11:30 h) a odpolední občerstvení (sendviče, hot dog, pizza, hamburgery, palačinky, saláty, ovoce, zákusky, zmrzlina, káva, čaj) v době od 10:00 do 12:00 h a v době od 14:30 do 17:00 h, noční občerstvení od 23:30 do 00:30 h, dvakrát týdně tematické večeře formou bufetu a slavnostní večeře jednou za 10 dnů, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů 24 h denně, v baru u bazénu od 10:00 do 19:00 h, v baru na pláži od 10:00 do 17:00 h (zde pouze místní nápoje), v baru Salon od 19:00 do 24:00 h a v relax baru od 00:30 do 07:30 h, minibar na pokoji denně – minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační. Grifid Dine Around Program – tento program tematických večeří nabízí hostům hotelu Bolero zdarma navštívit vybrané à la carte restaurace hotelů Grifid Vistamar, Grifid Metropol a Grifid Bolero a vychutnat si světové kuchyně (italská, bulharská, asijská, mexická atd.) a zažít tak kulinářskou cestu kolem světa. Místa v restauraci je nutné předem objednat v recepci hotelu. Při vstupu do restaurace na večeři jsou u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty (ne šortky nebo plážové oblečení).
Ubytování
Pokoje Deluxe s balkonem a sociálním zařízením (sprcha a vana, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, polštářové menu, minibarem (zdarma) a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky (rozkládací sofa). Maximální obsazenost tři dospělí.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, rozsáhlá zahrada, směnárna, hlavní restaurace, bulharská a asijská restaurace à la carte, Tex-Mex restaurace à la carte, Terrace restaurace, pult na občerstvení, cukrárna, relax bar, bar Salon, bar u bazénů, bar na pláži (u hotelu Grifid Hotel Vistamar), venkovní bazén Laguna s vířivkou, venkovní bazén, vyhřívaný krytý bazén s vířivkou, aquapark pro děti a dospělé, dětský klub (pro děti od 4 do 12 let, v provozu po celý týden), dětské hřiště, zábavní animační programy pro děti (welcome party, jóga pro děti, dětská diskotéka), sportovní a zábavní mezinárodní animační programy, plážové a barbecue party, konferenční sály.

Zdarma: Wi-Fi v lobby, slunečníky, lehátka a osušky u bazénů, aquapark pro děti a dospělé, dětský klub (v provozu po celý týden), zábavní animační programy pro děti, dětská postýlka (nutno předem objednat), různé sportovní aktivity – fotbal, volejbal, basketbal, gymnastika, stolní tenis, tenisový kurt, šipky, aerobik, zumba, fitness atd.

Za poplatek: internetový kout, SPA centrum (masáže, kadeřnictví, kosmetický salón, sauna, pára, relaxační zóna), biliár, lekce tenisu, půjčovna kol, parkoviště, prádelna, hlídání dětí, pronájem dětského kočárku a Baby Phone.

Název
Grifid Hotel Bolero

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: