Portál zájezdů

Grosvenor House Tower One Hotel

Obrázek není k dispozici

Země:  Spojené arabské emiráty  Lokalita:  Dubaj  Cena:  47130 Datum:  21.03.2018 – 28.03.2018 Strava:  Snídaně

Popis
První hotel otevřený v Dubai Marině, kombinace výborné polohy, luxusního ubytování a excelentního servisu! Slevy pro děti do 14 let!
Rychlý přehled
světoznámý Buddha Bar
vhodné i pro business klientelu
vstup na pláž Le Royal Méridien Beach Resortu
slevy pro děti do 14 let
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
Dubai – Jumeirah – Dubai Marina
cca 30 minut od letiště v Dubaji
Poloha
Jumeirah, leží přímo v Dubai Marina, vzdálenost od letiště cca 30 minut, v blízkosti písečné pláže, v blízkosti golfových klubů a hřišť a cca 5 km od vodního parku Wild Wadi. Od Downtownu s nákupním centrem Dubai Mall a Burj Khalifou je vzdálený cca 20 minut jízdy. Nedaleko se nachází také známá nákupní promenáda The Walk s novým nákupním centrem The Beach.
Vybavení hotelu
750 pokojů, suite a apartmánů ve dvou ikonických věžích o 45 patrech. Klimatizace, 14 restaurací a barů, bazén (teplotně regulovaný), SPA centrum, fitness, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, dětský klub, hlídání dětí, pronájem aut, shuttle bus do nákupních center. K dispozici je klientům Butler Service. Klienti mohou využívat služeb Le Royal Meridien Beach Resortu, kam mají také volný přístup na jejich pláž a kam je odveze shuttle bus.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj – klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, varná konvice, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, některé s balkonem, pracovní stůl.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj – klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, varná konvice, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, některé s balkonem, pracovní stůl.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře) – vše formou bufetu.
Náš názor
První hotel otevřený v Dubai Marině, kombinace výborné polohy, luxusního ubytování a excelentního servisu! Slevy pro děti do 14 let!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů nebo suite.
Odkaz na www
http://www.grosvenorhouse-dubai.com
Www odkaz popis 1
www.grosvenorhouse-dubai.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, turistickou taxu (platí se na místě).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: