Portál zájezdů

Hotel Bayview

Obrázek není k dispozici

Země:  Malta  Lokalita:  Sliema  Cena:  16890 Datum:  2019-10-19 – 2019-10-26 Strava:  Snídaně

Popis
Hotel se střešním bazénem má velmi výhodnou polohu, jelikož se nachází u pobřežní promenády a pouhých 5 km od hlavního města Valetty. Doporučujeme klientům, kteří chtěji poznat krásy ostrova.Hotel se střešním bazénem, situován v Gzira, má velmi výhodnou polohu, jelikož se nachází u pobřežní promenády (přes silnici) a pouhých 5 km od hlavního města Valetty. V okolí se nachází spousta barů, restaurací, obchůdků, Sliema s nákupním centrem je vzdálená jen pár minut. Nejbližší pláž (kamenitá, vstup do moře po žebříhu) najdete ve vzdálenosti cca 800 m.
U hotelu je autobusová zastávka, kde staví autobusy jedoucí do Vallety nebo St. Julians.
Doporučujeme klientům, kteří chtěji poznat krásy ostrova.Vybavení celku: vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, internet caféVzdálenosti: od centra – Sliema, cca 5 km Valetta, autobusová zastávka u hotelu 500.00 m, od pláže – moře, promenáda, cca 800 m kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku 10.00 m
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, TV, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), balkon s výhledem na ulici

Za příplatek možnost pokoje s bočním výhledem na moře nebo s přímým výhledem. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK.

Doprava
letecky
Strava
bufetové, za příplatek možnost večeří
Zájezd zahrnuje
7x ubytování se snídaní, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu, jednolůžkový pokoj na vyžádání za příplatek, pokoj s bočním výhledem na moře – osoba / týden (1590.0 CZK), pokoj s přímým výhledem na moře – osoba / týden (2390.0 CZK), pobytová taxa cca – osoba / den (0.5 EUR), večeře – dospělý – osoba / týden (2890.0 CZK), večeře – dítě 2-11,99 let – osoba / týden (1490.0 CZK), Malta – pojištění FEDE EUROPE do 24 dní – osoba (590 CZK), Malta – pojištění FEDE EUROPE do 24 dní – dítě do 18 let – osoba (340 CZK)

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: