Portál zájezdů

Irini Studios

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Stalida  Cena:  11890 Datum:  2020-09-29 – 2020-10-06 Strava:  Bez stravy

Poloha a popis
Irini Studios se nachází ve známém a rušném letovisku Stalis. V blízkosti naleznete spoustu barů a restaurací a pouhou minutu chůze písčitou pláž. Irini Studios je vzdálen 2 km od města Malia a 30 km od mezinárodního letiště Heraklion.Toto ubytování je vhodné pro klienty, kteří vyhledávají soukromí bez stravy, s využitím bohaté nabídky denního a nočního života v okolí. Oficiální kategorie hotelu je 3*, prodejní kategorie je 2*+.
Vybavení hotelu
Wi-Fi, trezor, klimatizace, venkovní bazén, sluneční terasa, zahrada, gril, koktejlový bar, kulečník, parkoviště (zdarma)
Vybavení pokoje
Jednoduchá studia pro 2 osoby a apartmány pro 3 osoby mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, chladničku, klimatizaci (za poplatek 7€/den), trezor (za poplatek 2€/den), balkon nebo terasu.
Ve všech pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.
Stravování
Bez stravy.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž cca 1 minutu od Irini, plážový servis za poplatek.
Pro děti
Dětská postýlka.
Služby v ceně
Wi-Fi. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do Irini.
Služby za poplatek
Klimatizace 7€/den, sejf 2€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: