Portál zájezdů

Kosta Palace

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Kos město  Cena:  9490 Datum:  2019-06-03 – 2019-06-06 Strava:  Snídaně

Poloha a popis
Kosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel postavený v roce 2001 a nabízí hostům prvotřídní služby. Centrum města je vzdáleno cca 200 metrů a můžete zde navštívit taverny, restaurace nebo vybrat vhodný suvenýr z řady obchůdků. Hotel se nachází 25 km od mezinárodního letiště Kos. Nejbližší autobusová a taxi zastávka je pouhých 100 metrů.
Vybavení hotelu
Hotel disponuje recepcí, bazénem, dětským bazénem, konferenční místností, barem, barem u bazénu, koutkem se satelitní TV a konferenční místností. Wi- Fi připojením.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů:

Dvojlůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou, klimatizací (za poplatek), TV, vysoušečem vlasů, WIFI připojením (za poplatek), trezorem (za poplatek), mini chladničkou, telefonem, balkonem nebo terasou.

Dvojlůžkové pokoje s výhledem do přístavu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou, klimatizací (za poplatek), TV, vysoušečem vlasů, WIFI připojením (za poplatek), trezorem (za poplatek), mini chladničkou, telefonem, balkonem nebo terasou.

Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání.

Stravování
• Snídaně formou bufetu (7:00 – 10:00)
Pláž a plážový servis
Písečná pláž s kamenným vstupem je vzdálena cca 150 metrů od hotelu.
Pro děti
Dětský bazén.
Dětská postýlka – za příplatek 6 €/noc
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace, dětská postýlka, WI-FI připojení, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: