Portál zájezdů

Malibu Studios

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Faliraki  Cena:  9090 Datum:  2019-05-14 – 2019-05-18 Strava:  Snídaně

Poloha a popis
Malibu Boutique Studios se nachází v oblíbeném letovisku Faliraki v klidné oblasti jen 3-4 minuty chůze od centra. K moři se dostanete za 8 minut chůze. Pokoje jsou moderně vyzdobené a udržované. Hotel se nachází zhruba 14 km od města Rhodos a přibližně 14 km od letiště Diagoras.
Vybavení hotelu
Recepce 24-h, klimatizace, úschovna zavazadel, nekuřácká místnosti, zahrada, trezor, slunečná terasa, knihovna, venkovní bazén, internet wi-fi, kulečník, restaurace, bar, bar u bazénu, snack bar, směnárna,
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů:

Studio je vybavené vlastním sociálním zařízením s koupelnou, kuchyňkou, ledničkou, klimatizaci (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů, WIFI – zdarma, trezorem (za poplatek), balkónem.

Rodinné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou, kuchyňkou, ledničkou, klimatizaci (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů, WIFI – zdarma, trezorem (za poplatek), balkónem.

Stravování
Formou snídaně:

• snídaně: formou bufetu (7:30 – 10:00)

Pláž a plážový servis
Nejbližší pláž se nachází cca. 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Pro děti
Dětská postýlka na vyžádání.
Služby v ceně
WI-FI, parkování. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: