Portál zájezdů

Minos Palace

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Agios Nikolaos  Cena:  16830 Datum:  2019-10-17 – 2019-10-20 Strava:  Snídaně

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Poloha
Hotel Minos Palace je vystavený na skalním útesu přímo u moře s 360° výhledem na moře, asi 2,5 kilometru od centra známého přístavního městečka Agios Nikolaos na severním pobřeží ostrova a 65 kilometrů od letiště v Heraklionu.
Popis hotelu
Luxusní Minos Palace rodinné společnosti bluegr Hotels and Resorts, je řazen mezi nejlepší hotely na Krétě, svým hostům nabízí služby a ubytování ve vysoké kvalitě. Hotel je určen jen pro dospělé osoby, starší 18-ti let.
Pláž & Bazény
hlavní sladkovodní bazén, sdílené bazény a soukromé bazény,
soukromá písečná pláž, sluneční terasy a mola usnadňující vstup do moře,
slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži zdarma,
plážové osušky
Vybavení hotelu
recepce, room servis,
TV/video místnost, knihovna, wifi ve veřejných prostorách,
Bacchus lobby bar, Island beach bar, Culinarium Inblu taverna s nabídkou místních specialit, a hlavní restaurace Amalthea,
posilovna, masáže, spa,
Inblue módní butik a suvenýry
Ubytování
klimatizované, komfortně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky,
LCD/TV, hudební kanály, telefon, trezor, minibar, wifi,
balkón nebo terasa příjemným posezením a výhledem na moře
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří
Sport & zábava
posilovna/tělocvična, tenisové kurty zdarma, lekce tenisu za poplatek,
biliár, stolní tenis,
animační program jako např.Řecký večer nebo lekce jógy
na pláži nabídka vodních sportů a potápění za poplatek
Internetové připojení
wifi ve veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma
Relaxace & Wellness
tělocvična, masáže, lázeňské programy pro tělo i duši
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj v patře výhled na moře / výhled na moře (směr město) Interiér 25 – 30 m², LCD TV s hudebním programem, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, plážové osušky, koupelna s vanou a wc, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.Junior suita v přízemí výhled na moře (směr město) Interiér 73 -100 m², situované v zahradě , ložnice a oddělený obývací pokoj s možností 2 přistýlek, LCD TV, DVD přehrávač, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, plážové osušky, koupelna, terasa s příjemným posezením. Max. obsazenost 4 osoby.Bungalov výhled na moře Interiér 25 – 32 m², v krásné zahradě, LCD TV s hudebním programem, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, plážové osušky, koupelna s vanou a wc, balkón. Max. obsazenost 2 osoby.Jednoložnicová suita v patře výhled na moře (směr město) prostorná ložnice a oddělený obývací pokoj s možností dvou přistýlek, LCD TV, DVD přehrávač, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, plážové osušky, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa s posezením. Max. obsazenost 4 osoby.Junior suita sdílený bazén výhled na moře / výhled na moře (směr město) Interiér 73 -100 m², situované v zahradě , ložnice a oddělený obývací pokoj s možností 2 přistýlek, LCD TV, DVD přehrávač, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, plážové osušky, koupelna s vanou nebo sprchou, terasa s příjemným posezením, sdílený bazén. Max. obsazenost 4 osoby.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta,nestandartní stornopodmínky pro zájezdy v období 17.6.-22.9.2019, doporučujeme připojištění – bližší informace na vyžádání,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
transfery, místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: