Portál zájezdů

Royal Continental

Obrázek není k dispozici

Země:  Spojené arabské emiráty  Lokalita:  Dubaj  Cena:  17000 Datum:  2020-01-16 – 2020-01-21 Strava:  Snídaně

Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování
ROYAL CONTINENTAL 4****:

Royal Continental Hotel se nachází v srdci dubajské obchodní a nákupní čtvrti, jen kousek pěšky od mezinárodního letiště v Dubaji. Tento hotel nabízí kvalitní služby a širokou škálu vybavení. Hotel disponuje 168 stylově navrženými pokoji a apartmány rozloženými do 11 podlaží. Pro nejnáročnější kienty si mohou užít prezidentské apartmá, které je velké 143 m2. Všechny pokoje také nabízejí širokou škálu satelitních televizních programů, filmy a hudbu na vyžádání, jídelnu na pokoji, interaktivní počasí a informace o letištích. Tento hotel nabízí bezbariérové pokoje. Pokoje dále disponují minibarem nabízející nealkoholické nápoje, čokolády a další občerstvení. Tento hotel patří mezi halal hotely, v souladu s iniciativou H.H. Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, který podporuje halal cestovního ruchu v Dubaji. Hotel poskytujeme také hostům pohodlné, specializované modlitebny.

Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: