Portál zájezdů

smartline Arena Mar

Obrázek není k dispozici

Země:  Bulharsko  Lokalita:  Zlaté Písky  Cena:  11640 Datum:  2019-09-18 – 2019-09-25 Strava:  Snídaně

O hotelu
Hotel Arena Mar**** máme v naší nabídce poprvé. Prostorné pokoje, umístění v centru letoviska i pohodlný program all inclusive, jsou hlavními přednostmi tohoto hotelu. Pro rodiny s dětmi, nebo pro skupiny 4 osob, je k dispozici možnost ubytování v apartmánech za zvýhodněnou cenu. Písečná pláž s jemným zlatavým pískem o délce čtyři kilometry nadchne snad každého návštěvníka letoviska Zlaté Písky.
Dopravu do tohoto hotelu nabízíme pouze letecky.
Poloha a popis
Hotel se nachází v centrální části oblíbeného letoviska Zlaté Písky, v těsné blízkosti hotelu Perunika***+, a své služby nabízí od roku 2015. Je situován přibližně 17 minut chůze od písečné pláže. Ani za zábavou to nebudete mít daleko, mnoho obchůdků, barů a restaurací se najdete v bezprostředním okolí hotelu. Do samotného centra Zlatých Písků to zvládnete pohodlnou chůzí za 12 minut.
Pokoje
Všechny pokoje jsou klimatizované, navíc vybavené pohovkou, bezpečnostní schránkou, psacím stolem, telefonem, TV a lednicí, wi-fi připojení je za poplatek. Ke standardu většiny pokojů patří balkón nebo terasa, které jsou připraveny k Vašemu odpočinku. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout, samozřejmostí jsou bezplatné toaletní potřeby a vysoušeč vlasů.
Služby hotelu
Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, svým hostům nabízí vlastní venkovní bazén se slunečníky a lehátky (samozřejmě zdarma), s rozdělením na část pro dospělé a část pro děti. V jeho blízkosti najdete také bar, kde je poskytován program all inclusive. Hotel dále disponuje bezplatným wi-fi ve společných prostorech, směnárnou, konferenční místností a dětským hřištěm. Zahrát si můžete stolní tenis, šipky či kulečník, nebo využít hotelového fitness centra. Příjemné chvíle odpočinku lze strávit v hotelové zahradě nebo při masážích, které má hotel také ve své nabídce. Cennosti je možné uschovat v hotelovém trezoru. Za příplatek je k dispozici služba praní a žehlení prádla.
Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů a jedná se tak, co se množství týče, o neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim doplňuje dopolední a odpolední snack (drobné občerstvení jako sušenky nebo sendviče).

All inclusive program:
Snídaně 8:00–10:00
Dopolední snack 10:30–11:30
Oběd 12:00–14:00
Odpolední snack 15:00–17:30
Večeře 18:30–21:00

Nápoje – nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jako tvrdý alkohol, točené pivo, červené a bílé víno jsou servírovány denně od 9:00 do 21:00.

Letecká doprava
Odlétáme z Prahy, Ostravy a Brna charterovými lety na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 km od Zlatých Písků.
Cena zahrnuje
• ubytování ve **** hotelu na počet dní/nocí dle vybraného typu zájezdu (8/7, 11/10, 12/11)
• all inclusive program
• leteckou dopravu (vč. tax a poplatku, transfer z/na letiště)
• služby českého delegáta
• pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
• cestovní pojištění (lze sjednat v CK pro všechny účastníky)
• pobytovou taxu 1,5 EUR/os./noc (hradí se na místě)

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: