Portál zájezdů

Studia Electra

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Stalida  Cena:  10990 Datum:  2022-10-01 – 2022-10-05 Strava:  Bez stravy

Popis
Studia a apartmány Electra, obklopena stromy a květinami, se nachází v klidnější části letoviska Stalida (Kréta, Řecko), a to jen 80 m od moře, kde je možný vstup ke koupání, a 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Hosté si mohou vychutnat nápoje a lehké občerstvení v baru na terase s posezením a výhledem na moře, kde najdou také kulečník a TV. Wi‑Fi je poskytována zdarma. Nejbližší taverna a minimarket jsou vzdálené 50 m od ubytování, rušnější centrum Stalidy s mnoha restauracemi, tavernami, bary a různými obchody naleznete po 500 metrech. Možnost využívat bazén vedlejšího hotelu za poplatek. Ubytování nabízí klidnou a přátelskou atmosféru v blízkosti turistického dění letoviska a je vhodné pro všechny, kteří mají rádi romantické prostředí a procházky s večerním posezením v místních tavernách.
Ubytovaní
Dvoulůžková studia s bočním výhledem na moře (max. obsazenost 2 osoby), klimatizace (6 €/den), lednice, zařízený kuchyňský kout, sejf, koupelna, balkon nebo terasa. Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky s bočním výhledem na moře (max. obsazenost 3 osoby), klimatizace (6 €/den), lednice, zařízený kuchyňský kout, sejf, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmány s bočním výhledem na moře až pro 4 osoby (2 místnosti), klimatizace (6 €/den), lednice, zařízený kuchyňský kout, sejf, koupelna, balkon nebo terasa.
Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách. Snídaně: Kontinentální snídaně. Polopenze: Snídaně kontinentální a večeře výběr z menu.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: