Portál zájezdů

Thassos Grand Resort

Obrázek není k dispozici

Země:  Řecko  Lokalita:  Thassos  Cena:  11889 Datum:  2022-09-12 – 2022-09-19 Strava:  Polopenze

Středisko

Potos

Poloha

Menší, dobře udržovaný hotel se nachází cca 1 km od centra Potos s obchody a bary. Nejbližší minimarket je vzdálen cca 200 m, autobusová zastávka cca 30 m od hotelu. Letiště v Kavale cca 65 km.

Pláž

Veřejná písčito-oblázková pláž se nachází cca 50 m od hotelu, přístup na pláž přes místní méně frekventovanou komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek (cca 6 EUR/sada/den).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, WiFi, bazén s vyhrazenou částí pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén) a možností jedné přistýlky, SAT/TV, ledničkou, trezorem za poplatek (cca 1 EUR/den), klimatizací za poplatek (cca 4 EUR/den).

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Dětské hřiště; za poplatek tenisový kurt (cca 3 EUR/hod), stolní tenis (cca 2 EUR/hod), posilovna (cca 4 EUR/hod.).

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: