Portál zájezdů

Vila El Mar Garden

Obrázek není k dispozici

Země:  Černá Hora  Lokalita:  Černá Hora  Cena:  10290 Datum:  2019-06-08 – 2019-06-15 Strava:  Polopenze

Poloha
vila El Mar Garden se nachází v centru malebného letoviska Petrovac na Moru, ležícím v malé zátoce chráněné vysokými horami před vnitrozemskými vlivy. Kulisa horského masivu dodává místu neopakovatelnou atmosféru.
Vybavenost
recepce, restaurace, WiFi připojení (zdarma).
Ubytování
menší klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička.
Stravování
POLOPENZE – snídaně formou švédských stolů, večeře servírovaná výběrem ze dvou menu.
Pláž
písečně-oblázková pláž 260 m od vily, lehátka a slunečníky (za poplatek). V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže – Kraljičina pláž a pláž Lučica.
Náš názor
příjemná rodinná vila, doporučujeme pro klientelu, která preferuje procházky po krásné promenádě v malebném městečku Petrovac na Moru. Pláž nabízí skvělé podmínky pro vodní sporty a zábavu (za poplatek). Petrovac na Moru je ideálním místem pro podnikání výletů po okolí a za krásami Černé Hory.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení – 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko / jednolůžkový pokoj +5 990 Kč/týden.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: