Portál zájezdů

Sunrise

Obrázek není k dispozici

Země:  Bulharsko  Lokalita:  Slunečné Pobřeží  Cena:  13490 Datum:  2022-09-10 – 2022-09-17 Strava:  All inclusive

Popis
Hotelový resort Sunrise Complex 3* leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Slunečné pobřeží. Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, Wi-Fi ve veřejných prostorách, restaurace, pool bar a 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma. V blízkosti hotelu najdete množství obchodů, restaurací, barů i diskoték. Pro milovníky adrenalinu je ve vzdálenosti 2,5 km od hotelu aquapark s množstvím skluzavek a tobogánů pro děti i dospělé. Dopravu po letovisku zajišťují minivláčky a do okolních letovisek se můžete dostat autobusem. Doporučujeme klientům vyhledávajícím dovolenou v centru dění v blízkosti krásné pláže.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.
Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva čaj, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: